top of page

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе,що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

В. О. Сухомлинський

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани.

М. Рильськи

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 07.12.2016 РОКУ №954-Р

Нормативне забезпечення

Указ Президента України № 580/2015 від 13.10.15 року "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки"

Указ Президента Українивід12.06.2015№334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"

Указ Президента України №872/2014 «Про День Гідності та Свободи»

Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Лист Міністерства №1/9-412 від 13.08.2014 "Про проведення Уроків мужності"

«Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» Наказ Міністерства №1232 від 27.10.2014 року

Наказ МОН України від 07.09.2000 № 439 "Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України"

«Щодо протидії пропаганді сепаратизму та антиукраїнській ідеології в системі освіти» Лист МОН України від 24.06.2015 № 1/9-302

proekt_vikhovnij_prostir_kharkivshhini.pdf ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ«ВИХОВНИЙ ПРОСТІР ХАРКІВЩИНИ»

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

Методичні рекомендації, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті

Навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності

Методичні рекомендації щодо громадянської освіти та виховання в навчальних закладах

Національно-патріотичне виховання в контексті Програми "Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України"

Експрес-уроки української мови з Олександром Авременком

1 ВЕРЕСНЯ 2018-2019 Н.Р. в Яковлівському НВК було проведено перший урок на тему "Україна  - Європейська держава". Головною метою  якого було:

- закріплення знань про держпавну символіку, про основний Закон України, про такі  поняття та критерії, як народ, держава, громадянин, громадянські права та обовязки;

- зміцнення громадянських якостей учнів;

- формування ціннісного ставлення  до держави, суспільства, мови, сімї, самого себе;  почуття ососбистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.

   Успіх  нинішнього  українського  державотворення  значною мірою  залежить від того , чи зуміємо ми обєктивно  проаналізувати власний історичний досвід, зокрема усвідомити, як формувалася і функціонувала  українська державницька ідея. Процес зародження  й розвитку цієї ідеї  виявився довготривалим, складним, а на деяких етапах  вельми суперечливим.

  Класні керівники разом з учнями оформили панно "Державні символи України", заочно подорожували найвизначнішими містами України.

Досвід школи.

bottom of page